Prezent na randkę

Prezent na pierwszą randę

Prezent na pierwszą randkę?

Dostałeś numer od dziewczyny, która podoba Ci się już od dłuższego czasu? A może dopiero co poznałeś ją na imprezie lub w internecie? Nie ważne jak się poznaliście ale skoro umówiła się z Tobą na spotkanie, to znaczy, że zrobiłeś na niej dobre pierwsze wrażenie! Myśli, że miło spędzicie razem czas a może nawet rozważa, że mógłbyś być jej chłopakiem! Ona też wpadła Ci w oko, więc na pewno chcesz jej się podobać! Pierwsze pytanie jakie się samo nasuwa to:

Czy dać jej prezent na pierwszej randce?

Jeśli nie wręczysz dziewczynie żadnego upominku na pierwszym spotkaniu to nie będzie on zaskoczona i nie zniechęci się do Ciebie. Przekazanie skromnego podarku może jednak przedstawić Cię – jako mężczyznę kreatywnego i nietuzinkowego który szanuje kobiety i troszczy się o to, aby czuły się przy nim dobrze.

Jeśli z czasem Ty i Twoja nowa sympatia będziecie razem, Wasza pierwsza randka pozostanie jednym z najważniejszych wspomnień. Ona na pewno chętnie będzie opowiadać swoim koleżanką jaki byłeś wyjątkowy bo na pierwszym spotkaniu wręczyłeś jej kwiaty:) Z każdą kolejną opowieścią będzie przeżywać waszą pierwszą randkę od nowa. Dlatego jeśli chcesz zostać w jej życiu na dłużej to na pewno dobrym pomysłem będzie wręczenie jakiegoś urzekającego podarunku.

Jaki prezent wybrać?

Pierwszym wyborem jaki się nasuwa to wręczenie kwiatów. Dziewczyny uwielbiają je otrzymywać nawet jeśli twierdzą, że jest inaczej. Nie kupuj jednak na pierwszej randce wielkiego bukietu. Pojedynczy, dorodny kwiat ze skromnym przybraniem będzie wręcz idealny.

Możesz zamiast kwiatów wręczyć dziewczynie jakieś łakocie. Np ładnie opakowane czekoladki. W odróżnieniu od kwiatów, czekoladki można bez problemu schować do torebki albo od razu zjeść 🙂

Reasumując, Twoim priorytetem przed pierwszą randką powinno być stworzenie przyjemnej atmosfery w miłym otoczeniu oraz możliwości poznania się. Skromny upominek na pewno Ci w tym pomoże.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *