Prezent dla Mamy. Co wywoła uśmiech na Jej twarzy?

Wybór prezentu bliskiej osobie nie jest łatwym zadaniem. Szczególnie, gdy chodzi o… Mamę. To wyjątkowa osoba, i dlatego trudno wybrać dla niej odpowiedni podarek. Wybierając upominek pod choinkę, na urodziny, czy Dzień Matki, warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań, które pozwoli ustalić, jaki prezent sprawi Jej największą radość.

Często pierwsze pomysły są najlepsze, warto więc po prostu zastanowić się co mama lubi? Jaką jest osobą? Jeśli jest raczej skryta i lubi mieć dużo czasu dla siebie, może ciekawym pomysłem byłaby książka ulubionego autora, zestaw akcesoriów do relaksujących kąpieli, czy bilety na spektakl o którym mówi od dawna? Jeśli mama kocha ogród, możemy podarować jej rzadką odmianę ulubionej rośliny czy praktyczne akcesoria do ogrodu. Pasjonatka gotowania na pewno ucieszy się z nowych akcesoriów do jadalni, ciekawej książki kucharskiej, dobrych noży kuchennych, czy nawet ładnej deski do krojenia. Gdy mama jest aktywna zawodowo, warto pomyśleć, co mogłoby jej umilić dzień w pracy – może ciekawy kubek, praktyczny organizer, zestaw aromatycznych herbat?

Czasem pomysł na prezent dla mamy jest tak oczywisty, że pozostaje niezauważalny. Może mama wciąż narzeka, że spędza mało czasu z małżonkiem? Wtedy doskonałym upominkiem będzie romantyczny weekend dla dwojga! A może wręcz przeciwnie – jest zmęczona i nie ma czasu dla siebie? Warto wtedy pomyśleć o zakupie vouchera do SPA lub karnetu na masaż. Najlepsze pomysły są zwykle w zasięgu ręki!

Na pewno już masz kilka pomysłów w głowie 🙂 Jeśli jest inaczej, to na szczęście jest kilka sprawdzonych pomysłów – pewniaków. One praktycznie zawsze wywołują uśmiech na każdej kobiecej twarzy. Biżuteria, na przykład z grawerem jest prezentem który będzie Mamie o nas przypominał za każdym razem kiedy ją założy. Przepiękne pudełko lub szkatułka do jej przechowywania może być też ciekawą propozycją. Kolejnymi pewniakami są np. perfumy, z nutą zapachu którą lubi, zestaw sprawdzonych kosmetyków czy też elegancki szal. Poniżej przedstawimy listę kilku sprawdzonych propozycji na prezent dla Mamy:
1. Deska Kuchenna z grawerem

2. Drzewko na biżuterię

3. Obracająca się ramka na zdjęcia

4. Eleganckie perfumy

5. Zestaw do kąpieli w wiklinowym koszyczku

6. Zestaw kubków i herbat z dodatkami w skrzynce

Wiele innych propozycji z kategorii „dla Mamy” znajdziesz też pod tym linkiem.

Wybierając podarek, pamiętajmy też, że prezent nie zawsze musi być rzeczą materialną, jest pewnym symbolem. Pokazuje, że pamiętamy o tak ważnej w naszym życiu osobie. Równie cenny może być wspólny spacer czy rozmowa przy kawie, pomoc w obowiązkach. Te czynności również pokażą Mamie, że ją kochamy! Poświęciły nam wiele – warto doceniać Je nie tylko od święta! 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *