Najprostsza droga do serca kobiety

Najlepszym sposobem na zdobycie jej jest sprawienie, żeby to ona zdobywała Ciebie. Dlatego pokazując, że jesteś wartościowym facetem (po-przez swoje poczucie humoru, dystans do samego siebie itp.), jednocześnie o nią nie zabiegając, pozwalasz, by Cię goniła. Zastawiasz przynętę, ale nie dajesz się łatwo złapać. Okazujesz brak zainteresowania seksualnego, traktujesz ją jak przyjaciółkę, pytając się o rady w zdobyciu innej dziew-czyny, albo informujesz ją, że podoba się Twojemu koledze i chciałbyś ich umówić.

Wkręcasz ją i śmiejesz się z niej otwarcie. Od czasu do czasu lekko krytykujesz. To wszystko będzie ją bardzo denerwowało, ale tylko z jednego powodu — jesteś fajny, a nie zwracasz na nią uwagi. Czuje się sfrustrowana, bo mimo swoich wdzięków, które do tej pory działały na każdego mężczyznę, nie może Cię zdobyć. Właśnie dlatego to ona będzie zapraszała Cię na spotkania, będzie próbowała Ci imponować i różnymi sposobami przekonać do siebie. Dzięki temu to Ty będziesz mógł zadecydować: wybrać ją czy nie. A ona będzie się bała tej decyzji…

Oprócz wyglądu i zachowania liczy się także Twój stosunek do konkretnej dziewczyny — to, ile okażesz jej zainteresowania. Na samym początku powinieneś się zachowywać tak, jakbyś był od niej atrakcyjniejszy i to ona musi się postarać, jeżeli chce się z Tobą zwią4ć. Problem polega na tym, że nie możesz jej tego powiedzieć wprost, wszystko trzeba przekazać podświadomie. Pomogą Ci w tym działania, które przybliżę w dalszej części książki: ignorowanie jej, wkręcanie, kwalifikowanie i wiele innych. Kluczem do serca kobiet jest zamiana roli — ze zdobywcy, na zdobywanego.