| ciekawostki, wszystkie artykuły

Czego kobiety chcą na pierwszej randce? Przeprowadzono badania

Czego kobiety chcą na pierwszej randce

Jeśli szukasz sposobów, aby upewnić się, że randka pójdzie dobrze a dziewczyna Cię polubi i poprosi o ponowne spotkanie, to zapoznaj się z wynikami badań przeprowadzonych przez studentów socjologii na Uniwersytecie Śląskim .

Badania wykazała, jak kobiety naprawdę chcą się czuć na pierwszej randce oraz czego chciałyby za wszelką cenę uniknąć.

Nieco ponad 78 procent kobiet przyznało się, że podczas pierwszej randki bardzo ważne jest aby mężczyzna czekał na nie w przed ich przybyciem. Innymi słowy jeśli spóźnisz się na pierwszą randkę to będzie Ci bardzo trudno zrobić dobre wrażenie.

Ponad 70 procent kobiet oznajmiła, że idąc na pierwszą randkę chciałaby żeby chłopak miał przygotowany jakiś scenariusz. Co za tym idzie dziewczyny nie chcą same decydować gdzie iść i co robić. To Ty powinieneś wcześniej zorganizować jakieś atrakcje albo miejsce gdzie będziecie się mogli bliżej poznać.

Ponad 80 procent kobiet jasno stwierdziło, że nie chcą poruszać na pierwszej randce tematów nacechowanych erotycznie ani relacji z byłymi partnerami.

Ponad połowa ankietowanych pań stwierdziła , że podoba im się gdy mężczyzna nalega aby zapłacić za nie rachunek, a blisko 90 procent przyznała, że nie chciałyby znaleźć się w sytuacji kiedy to one muszą zapłacić na pierwszej randce za obie osoby.

Niemal wszystkie badane kobiety przyznały, że na pierwszej randce chciałyby się po prostu czuć swobodnie i mieć o czym rozmawiać z mężczyzną, które je na tą randkę zaprosił.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *